Čištění koberců Havířov

Čištění koberců a sedaček Havířov

Naše firma nabízí čištění koberců, sedaček, židlí, křesel, matrací a veškerého čalounění v havířově a okolí. Čištění provádíme pondělí až neděle od 7.00 do 20.00. Nebojte se zavolat k nám o radu. Snažíme se zákazníkovi vyjít vždy vstříc a zakládáme si na stoprocentní spokojenosti zákazníků.

Čištění koberců a sedaček je prováděno výhradně vysavači a prostředky značky karcher. Naše používané chemické prostředky jsou šetrné k materiálu a také k pokožce jelikož jsou laboratorně testovány. Používáme metodu mokrého čištění ( extrakční metodu) čistící tekutina je vstřikována do postižených vláken a následně pod vysokým tlakem odsána do nádrže vysavače. Tento postup se opakuje dokud není povrch čistý a dokud není kapalina zcela odsána. Výkonná sací turbína zajistí, že čištěný materiál je po vyčištění pouze mírně vlhký. objednávejte čištění koberců a sedaček Havířov na telefoně 777782725, nebojte se zavolat pro radu. Vezmeme každého do 3 dnů, v případě volné kapacity a vašeho zájmu ještě tentýž den.

Čištění sedaček Havířov

Nabízíme také čištění sedaček ve městě Havířov a jeho okolí. Vaše sedačky získají zpět svou barvu, budou zbaveny špíny, roztočů a prachu. Čistíme také židle, matrace a křesla. Čištění by mělo být prováděno minimálně 2 x ročně. V případě dotazů nebo objednání volejte 777 782 725.

Výhody mokrého čistění koberců a čalounění:

  • Extrakční metodou získáme vyšší účinnosti a efektivitu čištění, než u suchého vysávání.
  • Naše vysavače umí odstranit prach, alergeny, zaschlé skvrny, mastnotu, pachy nejen z povrchu (možnost použití speciální vůně na koberce a čalounění, které dokáží neutralizovat zápach.
  • Dochází k oživení barev i k regeneraci vlákna koberce.
  • Odstranění nečistot po vašich mazlíčcích (neutralizace zápachu po moči).
  • Narozdíl od ručního tepování nezanechává znečištěnou tekutinu uvnitř, ale je vysáta do nádrže vysavače.
  • Schnutí koberců nebo sedaček závisí na teplotě v místnosti a větrání, schnutí se pohybuje od 2 - 8 hodin.

Ceník čištění Havířov

koberce 13-21 kč m2

koberce vyšší vlas 24 kč m2

kusové koberce od 100 kč podle znečištění
sedačka 3 místná 390 kč kus
sedací místo na sedací soupravě 130 kč
vnitřní místo na spaní na sedačce 150 kč
polštáře u sedačky zvlášť 40 - 60 kč
křeslo 170 kč
matrace celá z obou stran 150 kč
kuchynská lavice 250 kč
židle 30 kč
židle s opěrkou 40 kč
letiště 300 kč
autosedačka 100 - 200 kč
strop v autě 200 kč
místo pod koberečky 60 kč

Minimální cena zakázky je 550 kč. Nejsme plátci DPH, ceny jsou konečné.

Doprava zdarma.

Objednávejte na telefonu : 777 782 725

Při větším znečištění mohou být ceny vyšší, z důvodu času a použitého materiálu ale v tomhle případě budete upozorněni.

Levné čištění koberců Havířov, slevy velikostí čištění

koberce do 50 m2 16 - 18 kč m2
koberce nad 100 m2 - 15 kč m2
koberce nad 300 m2 - 14 kč m2
koberce nad 500 m2 - 13 kč m2

Nejnovější články na našem Webu

Přečtěte si, co je nového
 

Navlhčíme skvrnu čistou studenou vodou. Postupujeme opět od okraje skvrny ke středu. Na vlhký povrch aplikujeme enzymatický čistič skvrn od moči Menforsan Odstraňovač moči, pachu a skvrn 500 ml. Dobu zvolíme působení dle návodu konkrétního přípravku. U koberců z přírodních materiálů zkontrolujeme, zda je možné použít přípravek i na přírodní...

Aby se do koberce nečistota dále nešířila co nejdříve musíme odstranit původce skvrny, Pokud jde o tekutinu, pak jí co musíme vysát papírem, hadříkem. Tlačte, ale nepohybujte jím do stran, abyste skvrnu nerozšiřovala do stran.

nacházejí se v kobercích, v matracích v sedacích soupravách a ve veškerém průdušném čalounění. Nejvíce se jim daří však v matracích, polštářích a peřinách. Mají rádi vlhkost a zároveň teplo, které jim zajistí lidské tělo, které spí na matraci. Naším čištěním tyto parazity odstraníte. Extrakční čištění totiž odstraní 99 procent parazitů roztočů a...