Čištění koberců Opava, hloubkové čištění sedaček Opava

Profesionální čištění koberců a sedaček Opava - precizně, rychle, levně


Jsme čistící firma poskytující čištění koberců, sedaček a veškerých čalouněných věcí ve městě Opava a po celém MSK kraji. Máme mnohaleté zkušenosti a našim hlavním cílem je aby byl zákazník maximálně spokojen. Čištění provádí pouze proškolení zaměstnanci nebo majitel. takže vám zaručíme maximální efektivitu čištění a za skvělou cenu. Pracujeme od pondělí do neděle i o svátcích bez příplatků. V případě volné kapacity dojedeme ještě tentýž den nebo do 2 dnů od objednání. Kontaktovat nás můžete na čísle 777782725 nebo na domino-uklid@email.cz, nejlépe ovšem přes kontaktní formulář pod ceníkem čištění.

Jak čištění koberců a sedaček provádíme?

Čištění je prováděno profesionálními stroji Karcher, které si poradí s jakoukoli nečistotou. Postup čištění spočívá s nástřikem speciální chemie na čištěný povrch a poté je přípravek odsán do vysavače, tento postup se provádí opakovaně, dokud není vše důkladně čisté. Naše výkonné stroje dokáží vyčistit například sedačku do 30 minut a 100 m2 koberce do hodiny. Pracujeme s nástřikovým tlakem až 20 mPa. 

Čištění sedaček Opava

Provádíme taky čištění sedaček V Opavě a okolí. Za naši dobu činnosti jsme vyčistili úspěšně už tisíce sedaček. Schnutí záleží na materiálu a znečištění a teplotě v místnosti, většina sedacích souprav je do večera suchá. Zbavíme povrch sedaček mastnoty, nečistot, roztočů, alergenů a bakterií. Doporučujeme čištění provádět minimálně jednou ročně, protože dochází k regeneraci vlákna. Pokud se sedací souprava dostane do velmi špatného stavu z důvodu zanedbání, bude čištění velice náročné a nebude docíleno takového účinku.

Výhody mokrého, hloubkového čištění:

  • Odstraňuje zápach po domácích mazlíčcích.
  • Odstraňuje bakterie, alergeny a roztoče.
  • Až 20 účinnější než klasické vysávání.
  • Cena čištění je oproti pořízení nové věci minimální.
  • Hloubkové čištění odstraní až 90% znečištění.


Časté dotazy před čištěním koberců nebo sedaček:

Kde se čištění provádí? Čištění koberců i sedaček provádíme v Opavě pouze i zákazníků.

jak dlouho materiál schne? Vše záleží na stavu zašpinění a materiálu. Některé materiály jsou už po 3 hodinách suché, některé schnou i 8 hodin. Ovšem povrch je jen vlhký dá se přirovnat v vypranému prádlu.

Přijedete k nám kdykoliv? Ano čistíme například i o svátcích a víkendech bez příplatků.